Aktualności
 • Oferta specjalna pobyt już od 170 zł.

  Promocja  Od 01.07.2024 do 14.07.2024

  Pobyt za osobę za dzień już od 170 zł. 

   

  W cenie pobytu:

  Nocleg i Śniadanie.

  Nieodpłatne korzystanie z basenu, sauny, masaży wodnych, sali sportowej i innych atrakcji znajdujących się w obiekcie.

   

  Minimum 2 dni pobytu.

Smołdzino

Smołdzino to przytulne miejsce nad morzem w gminie wokół, której występują trasy Słowińskiego Parku Narodowego. Leży tu malowniczo u podnóża owianego legendami Wzgórza Rowokół, gdzie rozciąga się piękny widoki na Słowiński Park Narodowy. Znajdą tu Państwo również muzeum SPN.

Przebywając w miejscowości Smołdzino nie można oprzeć się wyjątkowemu Skansenowi w Klukach. To bardzo stara słowiańska wioska, w której co roku organizowane jest tzw. "Czarne Wesele", gdzie można zobaczyć kopanie torfu, konia w butach oraz zjeść smaczny chleb ze smalcem, podziwiać stroje i narzędzia użytku codziennego dawnych mieszkańców tych ziem. Przepiękne, szerokie, czyste plaże przyciągają tu turystów spragnionych ciszy i spokoju z całej Polski.

Przyjedź do Smołdzina i zamieszkaj w Dworku Słoneczko, jeśli jesteś spragniony czystego i wyjątkowego powietrza, wody i plaży o każdej porze roku! Tu w spokoju powędkujesz i nazbierasz ładnych grzybów. Twoja skóra nabierze złocistych odcieni a ciało wypocznie jak nigdy wcześniej. Stąd wyruszysz na przepiękne nadmorskie szlaki. Odpoczniesz i na pewno wrócisz za rok. Prowadzimy również turnusy rehabilitacyjne. Zachęcamy do odwiedzenia miejscowości Smołdzino oraz Dworku Słoneczko.