Aktualności

Smołdzino

Smołdzino to przytulne miejsce nad morzem w gminie wokół, której występują trasy Słowińskiego Parku Narodowego. Leży tu malowniczo u podnóża owianego legendami Wzgórza Rowokół, gdzie rozciąga się piękny widoki na Słowiński Park Narodowy. Znajdą tu Państwo również muzeum SPN.

Przebywając w miejscowości Smołdzino nie można oprzeć się wyjątkowemu Skansenowi w Klukach. To bardzo stara słowiańska wioska, w której co roku organizowane jest tzw. "Czarne Wesele", gdzie można zobaczyć kopanie torfu, konia w butach oraz zjeść smaczny chleb ze smalcem, podziwiać stroje i narzędzia użytku codziennego dawnych mieszkańców tych ziem. Przepiękne, szerokie, czyste plaże przyciągają tu turystów spragnionych ciszy i spokoju z całej Polski.

Przyjedź do Smołdzina i zamieszkaj w Dworku Słoneczko, jeśli jesteś spragniony czystego i wyjątkowego powietrza, wody i plaży o każdej porze roku! Tu w spokoju powędkujesz i nazbierasz ładnych grzybów. Twoja skóra nabierze złocistych odcieni a ciało wypocznie jak nigdy wcześniej. Stąd wyruszysz na przepiękne nadmorskie szlaki. Odpoczniesz i na pewno wrócisz za rok. Prowadzimy również turnusy rehabilitacyjne. Zachęcamy do odwiedzenia miejscowości Smołdzino oraz Dworku Słoneczko.

Formularz
   rezerwacji

Imię i nazwisko
Adres
Telefon
E-mail
Data przyjazdu kalendarz
Data wyjazdu kalendarz
Rodzaj
Osób
Regulamin